Doktor n. med. Ewa Dąbrowska

Doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych, autorka 50 prac i ponad 100 doniesień naukowych. Wieloletni pracownik na stanowisku adiunkta w Akademii Medycznej w Gdańsku w Klinice Chorób Wewnętrznych, gdzie prowadziła badania naukowe z zakresu immunologii. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w roku 1978, a w roku 1992 napisała pracę naukową „Znaczenie zaburzeń immunologicznych w porfirii późnej skórnej”. Jest również autorką cenionych książek: „Ciało i ducha ratować żywieniem”, „Przywracać zdrowie żywieniem" oraz "Dieta warzywno-owocowa a harmonia ciała".

Wynikiem prowadzonych przez dr Ewę Dąbrowską badań jest opracowanie nowatorskiej metody terapii w oparciu o dietę warzywno – owocową odtruwającą i wspomagającą własne, samoleczące mechanizmy organizmu.

Terapia tą metodą w leczeniu wielu chorób cywilizacyjnych z powodzeniem stosowana jest w Instytucie Zdrowia Sofra w Mielnie – Unieście i w Karpaczu, z którym autorka od wielu lat współpracuje, konsultując pacjentów i nadzorując diety zdrowotne.

www.ewadabrowska.pl

Artykuł: Zdrowa Dieta Bircher-Bennera - Leczenie - Kuracje - Odchudzanie

Artykuł Zdrowa Dieta (plik pdf)
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.