O nas

                        Skład Rady Naukowej Instytutu Zdrowia Sofra

  • prof. nadzw. dr hab. Danuta Zawadzka - Przewodnicząca Rady Naukowej
  • prof. dr hab. Zofia Szweykowska-Kulińska
  • prof. dr hab. Mirosława Siatecka
  • prof. dr hab. Ryszard Krzyminiewski
  • dr Bernadeta Dobosz
  • dr Małgorzata Sikora-Gaca
  • lek. med. Grażyna Mrozińska
  • mgr inż. Krzysztof Mroziński

Nasza filozofia

Skuteczność kuracji odchudzających i zdrowotnych prowadzonych w oparciu o prawidłowo dobraną dietę sprawia, że ta nowatorska metoda przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym cieszy się coraz większą popularnością. Dietę warzywno – owocową i inne proponowane przez nas, z powodzeniem stosują osoby w różnym wieku, cierpiące na szereg przewlekłych schorzeń, wymagające specjalistycznej rehabilitacji, odchudzające się. Efektem końcowym jest zawsze poprawa ogólnego stanu zdrowia, spadek wagi ciała - co także przekłada się na lepsze samopoczucie. Korzystając z naszej propozycji spotkacie się tu Państwo nie tylko z profesjonalną obsługą, ale przede wszystkim niekonwencjonalnym sposobem spędzenia wolnego czasu łączącym wypoczynek z poprawą zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

więcej

Nasze publikacje

Aktualne publikacje Instytutu Zdrowia Sofra jak np. "Dieta warzywno-owocowa a harmonia ciała" dr n. med. Ewy Dąbrowskiej oraz wiele innych dotyczących zdrowego odżywiania oraz przydatne przepisy.
więcej

Artykuły w mediach

Ze względu na funkcję zdrowotną Instytutu prowadzimy badania w oparciu o Dietę warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Powstało już kilka bardzo ciekawych publikacji i artykułów do których przeczytania Państwa serdecznie zachęcamy.
więcej

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

tu wpisz swoją wiadomość
Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce prywatności Instytutu Zdrowia SOFRA Sp. z o.o.