O nas

                        Skład rady naukowej Instytutu Zdrowia Sofra

  • prof. nadzw. dr hab. Danuta Zawadzka
  • prof. dr hab. Ryszard Krzyminiewski
  • dr nauk med. Ewa Dąbrowska
  • dr nauk med. Roman Stępień
  • dr inż. Maria Dymkowska-Malesa
  • dr Agnieszka Jakubowska

Nasza filozofia

Skuteczność kuracji odchudzających i zdrowotnych prowadzonych w oparciu o prawidłowo dobraną dietę sprawia, że ta nowatorska metoda przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym cieszy się coraz większą popularnością. Dietę warzywno – owocową i inne proponowane przez nas, z powodzeniem stosują osoby w różnym wieku, cierpiące na szereg przewlekłych schorzeń, wymagające specjalistycznej rehabilitacji, odchudzające się. Efektem końcowym jest zawsze poprawa ogólnego stanu zdrowia, spadek wagi ciała - co także przekłada się na lepsze samopoczucie. Korzystając z naszej propozycji spotkacie się tu Państwo nie tylko z profesjonalną obsługą, ale przede wszystkim niekonwencjonalnym sposobem spędzenia wolnego czasu łączącym wypoczynek z poprawą zdrowia oraz kondycji fizycznej i psychicznej.

więcej

Nasze publikacje

Aktualne publikacje Instytutu Zdrowia Sofra jak np. "Dieta warzywno-owocowa a harmonia ciała" dr n. med. Ewy Dąbrowskiej oraz wiele innych dotyczących zdrowego odżywiania oraz przydatne przepisy.
więcej

Artykuły w mediach

Ze względu na funkcję zdrowotną Instytutu prowadzimy badania w oparciu o Dietę warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej. Powstało już kilka bardzo ciekawych publikacji i artykułów do których przeczytania Państwa serdecznie zachęcamy.
więcej

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

tu wpisz swoją wiadomość
Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.