Szeroki wachlarz diet

W ramach pobytów zdrowotnych oferujemy programy żywieniowe prowadzone pod nadzorem dr n. med. Ewy Dąbrowskiej, tj.:

  • Dietę warzywno-owocową dla dorosłych (oczyszczającą i odchudzającą), której celem jest oczyszczanie organizmu z toksyn powstałych na skutek nieprawidłowego odżywiania. Dieta warzywno – owocowa to również edukacja w zakresie prawidłowego żywienia, dietetyki oraz profilaktyka p/cukrzycowa, p/miażdżycowa i wielu innym chorobom.
  • Dietę warzywno-owocową surową, która ma charakter bardziej restrykcyjny niż podstawowa jej wersja. Jest ona oparta wyłącznie na produktach surowych, nie przetworzonych. Dieta ta ma bardzo duże właściwości alkalizujące (odkwasza organizm) i antyoksydacyjne. Dostarcza organizmowi duże ilości witamin, minerałów,  bioaktywnych składników odżywczych,  a także  uaktywnia enzymy.
  • Dietę naturalną (pełnowartościową) dla dorosłych i dzieci opartą na zdrowej kuchni dostosowanej do naszego klimatu, w której wykorzystywane są produkty o wysokiej wartości odżywczej. Stosowanie tej diety zalecane jest po zakończeniu diety zdrowotnej (oczyszczającej i odchudzającej).
  • Dietę śródziemnomorską, jedną z najpopularniejszych obecnie diet, jest częścią z wielu programów żywieniowych, które oferujemy naszym Gościom. Dieta śródziemnomorska dla dorosłych oparta na zdrowej kuchni rejonu Morza Śródziemnego, to zdrowy, smaczny i różnorodny sposób odżywiania polecany do stosowania przez całe życie.

W ramach pobytów wczasowych proponujemy trzy programy żywieniowe:

  • tradycyjne wyżywienie,
  • dietę dziecięcą - urozmaiconą i bogatą w składniki odżywcze, wzmacniają cenaturalną odporność organizmu i poprawiające trawienie.

Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.