Publikacje Instytutu Zdrowia Sofra

Poniższe publikacje można zamówić wysyłkowo wypełniając formularz u dołu strony lub nabyć w Ośrodku Sofra w Mielnie. Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską za pobraniem.

18,00 zł

Dieta warzywno-owocowa a harmonia ciała

autorstwa dr n. med. Ewy Dąbrowskiej

Publikacja dr Ewy Dąbrowskiej zawiera wiele cennych informacji na temat diety warzywno – owocowej, przebiegu kuracji dietą oraz mechanizmów jej działania. Znajdziemy tu liczne przykłady wyleczenia osób dzięki zastosowaniu tej nowatorskiej metody leczenia. Autorka wskazuje także na różnice w interpretacji przyczyn powstawania chorób w ujęciu medycyny akademickiej i naturalnej.

10,00 zł

Przywracać zdrowie żywieniem

autorstwa dr n. med. Ewy Dąbrowskiej

Książka w sposób zrozumiały definiuje zasady zdrowego żywienia, a w szczególności dietą warzywno – owocową. Dr nauk medycznych Ewa Dąbrowska jest lekarzem, który od wielu lat z powodzeniem stosuje w praktyce ten sposób leczenia. Zawarte są tu również przykłady osób, które dzięki diecie powróciły do zdrowia. W książce znajdziemy także przepisy kulinarne na potrawy typowe dla diety warzywno – owocowej i diety pełnowartościowej

5,00 zł

Herbaty darem natury autorstwa

autorstwa dr Grażyny Mrozińskiej i Natalii Jucha

W przystępny sposób opisane zostały tu właściwości poszczególnych herbat i „herbatek ziołowych” oraz zasady ich zaparzania. Autorki mają nadzieję. iż zawarte w publikacji informacje będą pomocne w indywidualnym wyborze właściwej herbaty – stosownie do własnych preferencji smakowych jak wskazań zdrowotnych.

28,00 zł

Profilaktyka zdrowotna w kształtowaniu zdrowia człowieka – wybrane aspekty

Inicjatywa powstania niniejszej publikacji narodziła się w Instytucie Zdrowia SOFRA, który od lat zajmuje się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną. W myśl idei TWOJE NOWE ZDROWE JA, wraz z zebranym zespołem ekspertów, przygotowaliśmy dla Państwa dziesięć wartościowych rozdziałów, zawierających szereg niezwykle cennych informacji.

40,00 zł

Jeść, by żyć

autorstwa dr. Joela Fuhrmana

Z publikacji dr. Fuhrmana dowiemy się dlaczego tyjemy, jak możemy schudnąć oraz jak tryskać zdrowiem do późnej starości. Ta książka pomoże zredukować nadmiar masy ciała, pozbyć się przewlekłych schorzeń, dobrze spać i mieć więcej energii.

18,00 zł

Przywracać zdrowie żywieniem

autorstwa dr n. med. Ewy Dąbrowskiej

Książka w sposób zrozumiały definiuje zasady zdrowego żywienia, a w szczególności dietą warzywno – owocową. Dr nauk medycznych Ewa Dąbrowska jest lekarzem, który od wielu lat z powodzeniem stosuje w praktyce ten sposób leczenia. Zawarte są tu również przykłady osób, które dzięki diecie powróciły do zdrowia. W książce znajdziemy także przepisy kulinarne na potrawy typowe dla diety warzywno – owocowej i diety pełnowartościowej.

32,00 zł

Kuchnia zdrowych smaków

„Kuchnia zdrowych smaków” to publikacja stworzona przez pracowników Instytutu Zdrowia Sofra na potrzeby naszych Gości. Książka zawiera zbiór niesamowitych przepisów zdrowej kuchni, która mamy nadzieję, da Państwu wiele natchnienia i inspiracji do zdrowego gotowania.

18,00 zł

Save the Body and Soul with Nutrition

Angielskie tłumaczenie pozycji „Ciało i ducha ratować żywieniem”

18,00 zł

Wokół nauk o zdrowiu

Rocznik naukowy o zdrowiu i profilaktyce zdrowia łączący wiedzę medyczną z naukami społecznymi, w tym ekonomią, socjologią i polityką społeczną. W numerze premierowym znajdą Państwo artykuły, których autorami są teoretycy i praktycy m. in. z dziedziny medycyny, dietetyki czy fizjoterapii.

Zamów książki wpisując wybrane pozycje w formularzu