image/svg+xml

Instytut Zdrowia SOFRA Sp. z o.o.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej skierowane są dla osób, które chcą zapobiegać postępującym zmianom starzeniowym, poprawić niedoskonałości wyglądu i leczyć zmiany, które stanowią powikłania innych chorób lub zabiegów medycznych np. chorób dermatologicznych, poparzeń, uszkodzenia skóry, blizn pooperacyjnych itp.

Więcej o instytucie
O nas
image/svg+xml
image/svg+xml O nas
Redukcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową

Iniekcje toksyny botulinowej są jednymi z najpopularniejszych a przy tym w pełni bezpiecznymi i efektywnymi zabiegami wykorzystywanymi od lat w medycynie estetycznej.

Więcej informacji
image/svg+xml O nas
Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy (HA -hialuronic acid) to glikozaminoglikan, który naturalnie występuje w organizmie człowieka, a jego największa ilość znajduje się w skórze.

Więcej informacji
image/svg+xml O nas
Zabiegi z zastosowaniem nici PDO

Zabieg z nićmi PDO to prosty i małoinwazyjny sposób zatrzymujący procesy starzeniowe skóry. Nici liftingujące PDO wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan), które ulegają biodegradacji w ciągu kilku miesięcy.

Więcej informacji
image/svg+xml O nas
ATR INNMEDIS SYSTEM

To innowacyjny produkt inżynierii tkankowej, pozwalający na wypełnienie tkanki pacjenta materiałem pochodzenia autologicznego. Jest przeznaczony dla pacjentów ceniących sobie naturalność i piękno.

Więcej informacji
image/svg+xml O nas
Osocze i fibryna bogatopłytkowe
PRP - OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE jest koncentratem płytek krwi, wyizolowanych w procesie wirowania krwi pełnej pacjenta. Uzyskany materiał jest autologiczny i w pełni biokompatybilny.
Więcej informacji

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ
  • Czy zabiegi medycyny estetycznej są bolesne?
    Większość zabiegów wykonywana jest przy zastosowaniu znieczulenia w formie kremu z jednym bądź dwoma lekami znieczulającymi. Metoda ta na ogół wystarczy aby zredukować nieprzyjemne dolegliwości i doznania. Niemniej jednak nasilenie bólu jest cechą bardzo indywidualną i niektóre osoby mogą odczuwać dyskomfort podczas kłucia. Aby zmniejszyć nieprzyjemności, zabiegi wypełniania i modelowania ust, korekcji zmarszczek, bruzd oraz doliny łez wykonujemy przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego z dodatkiem lidokainy - substancji znieczulającej.
  • W jaki sposób przygotować się do konsultacji i zabiegu?
    Sama konsultacja nie wymaga szczególnego przygotowania. Jeżeli choruje Pani/Pan bądź przewlekle stosuje leki wskazane jest przyniesienie ze sobą dokumentacji medycznej a także nazw aktualnie stosowanych leków. Jeżeli konsultacja bezpośredni o poprzedza zabieg należy na kilka dni przed zgłoszeniem się do lekarza pić co najmniej 2 l wody każdego dnia i unikać alkoholu. W trakcie rozmowy lekarz przedstawi wszystkie przeciwwskazania, które potencjalnie wykluczą z zabiegu.
  • Jaki zabieg wybrać jeżeli wcześniej nie korzystałam/em z zabiegów medycyny estetycznej?

    Wybór zabiegu zależy od wielu czynników - pożądanego efektu; czasu, w którym chcemy uzyskać efekt, możliwości danej procedury w terapii naszej przypadłości, przeciwwskazań, wcześniejszego leczenia, wieku. Osobom, które działając profilaktycznie pragną zahamować proces starzenia się skóry proponujemy regenerację przy pomocy zabiegów autologicznych wykorzystujących bogatopłytkowe osocze oraz fibrynę strukturalną i komórkową, ze względu na ich małą inwazyjność i wszechstronne efekty działania.

Więcej informacji

Napisz do nas

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania

person
mail
call
sms

Wyślij zapytanie
 
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem