Instytut Zdrowia Sofra w Karpaczu

Instytut Zdrowia Sofra, położony jest w centrum Karpacza z widokiem na najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. Okolice mają swój niepowtarzalny i wyjątkowy mikroklimat. Jest nowoczesnym obiektem z jedno, dwu osobowymi pokojami oraz eleganckimi apartamentami z zapleczem restauracyjno – kuchennym, leczniczym oraz SPA.

Karpacz to idealne miejsce dla osób aktywnych jak również spragnionych odpoczynku i wyciszenia. Każdy znajdzie tu swój sposób na odpoczynek niezależnie od pory roku. Aktywnie uprawiających sport zachęcą niezwykle urokliwe karkonoskie szlaki, kilkudziesięciokilometrowe ścieżki rowerowe, trasy wspinaczkowe, parki linowe, letni tor saneczkowy, korty tenisowe, baseny oraz nowoczesne kompleksy sportowe. Zimą natomiast na miłośników białego szaleństwa czeka wiele idealnie przygotowanych stoków i wyciągów narciarskich zarówno dla doświadczonych jak i początkujących narciarzy, a także trasy biegowe, alpejski tor bobslejowy i lodowiska.

W oddalonym o 47 km od Karpacza Świeradowie-Zdroju turyści mogą skorzystać z najnowocześniejszej w Polsce 8-osobowej kolei gondolowej.

Cennik