Mielno
Facebook Ig Karpacz Ig Mielno

Fizykoterapia

Rodzaj zabieguCena

Laser

20,00 zł

Ultradźwięki

22,00 zł

Magnetronik (pole magnetyczne)

20,00 zł

Lampa sollux

20,00 zł

Lampa Bioptron

15,00 zł

Prądy diadynamiczne, galwanizacja

20,00 zł

Prądy interferencyjne, TENS, Trebert

20,00 zł

Jonoforeza

22,00 zł

Oferta zabiegowa dostępna jest również dla osób z zewnątrz

Fizykoterapia podczas turnusów rehabilitacyjnych

Wysokie tempo życia może przekładać się na różnego rodzaju dolegliwości i chronicznie kiepskie samopoczucie. W pogoni za obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi, wielu z nas dochodzi do momentu, gdy jest już za późno na profilaktykę w postaci podstawowej aktywności fizycznej, np. spaceru, nordic walking czy pójścia na basen. Kiedy pojawia się ból, imamy się wszystkich dostępnych środków, które szybko pozwolą nam wrócić do pełnej sprawności. Uśmierzenie dolegliwości nie musi wiązać się z koniecznością wizyty u ortopedy, spędzenia wielu godzin w kolejce do specjalisty lub przyjmowania leków przeciwbólowych. Z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się do usług fizjoterapeutycznych, które w wielu przypadkach skutecznie mogą zastąpić konsultację w gabinecie ortopedy. Jednym z ważnych komponentów fizjoterapii jest fizykoterapia. Jest to pakiet zabiegów z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych w świecie medycyny. Co istotne, fizykoterapia nie wymaga aktywności od pacjentów, a przez do jest dostępna praktycznie dla każdego, niezależnie od stanu zdrowia, wieku czy sił witalnych.

Fizykoterapia Karpacz

Instytut Zdrowia SOFRA w Karpaczu to renomowany ośrodek wypoczynkowy dla osób, które podczas wczasów pragną zadbać o swoje zdrowie. Dwadzieścia jeden lat doświadczenia w branży turystycznej pozwoliło nam zdobyć cenny kapitał w postaci zaufania tysięcy zadowolonych Klientów. Wielu z nich regularnie wraca do SOFRY w poszukiwaniu regeneracji dla ciała i umysłu. Kluczowym elementem naszych turnusów rehabilitacyjnych jest fizykoterapia. W ramach fizykoterapii realizujemy następujące zabiegi: laser, lampa Sollux, jonoforeza, krioterapia okładowa, pole magnetyczne czy popularne prądy oraz TENS. Każdy z nich ma nieco inne właściwości terapeutyczne, przez co fizykoterapia może uśmierzać ból, działać przeciwzapalnie lub przyspieszać regenerację tkanek po zabiegach ortopedycznych. Wszystkie procedury wykonywane są przez doświadczonych rehabilitantów, co zapewnia kuracjuszom i osobom spoza ośrodka, przyjeżdżającym do Karpacza tylko na zabiegi fizykoterapii, pełne bezpieczeństwo.

x W Sofrze dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze procedury związane z COVID-19

Czytaj więcej

W Instytucie Zdrowia Sofra jest bezpieczniej niż w domu!

W specjalnej zakładce poświęconej COVID-19 znajdują się informacje o specjalnych procedurach, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu szczególne bezpieczeństwo i komfort.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ