Mielno
Facebook Ig Karpacz Ig Mielno

Icoone

Idelany zabieg, który odpowie na wszystkie potrzeby twojego ciała.

ICOONE® to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.

Rodzaj zabieguCzasICOONE / ICOONE LASER

ICOONE – zabieg na twarz

40 minut200,00 zł

ICOONE – zabieg na całe ciało zabieg podstawowy (20 min.) 2 x focus program na wybraną część ciała (10 min.)

40 minut200,00 zł/ 250,00 zł

Strój do zabiegu na ciało

30,00 zł

Dodatkowy focus do zabiegu na ciało

10 minut40,00 zł/50,00 zł

ICOONE Karnet – 5 dni

950,00 zł/1150,00 zł

ICOONE Karnet – 10 dni

1 850,00 zł/2150,00 zł

ICOONE® to doskonały zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Wykorzystuje on unikalną technologię Roboderm, pozwalającą generować Multi Mikropęcherzykową Stymulację ( M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów, znajdujących się w głowicach zabiegowych ICOONE. Mikrostymulatory obracają się wokół własnej osi, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni oraz docierając nawet do najmniejszych jej części.

ICOONE umożliwia pracę po obu stronach ciała jednocześnie. W rezultacie powoduje to niezwykle dokładny wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni ciała. To nowa metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.
Zabieg ICOONE pozwala zlikwidować takie problemy jak:

 • cellulit,
 • luźna skóra,
 • obrzęki limfatyczne,
 • blizny,
 • sztywność mięśni,
 • zapalenia ścięgien,
 • wszelkie objawy starzenia się skóry.

ICOONE laser łączy ze sobą patent Roboderm z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych. Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, lecz znacznie redukuje ich zawartość i objętość. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, mimo to mocno działa na głęboko zlokalizowany tłuszcz, przy czym nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Zabieg nie powoduje żadnych efektów ubocznych, jest bardzo efektywny, pacjent od razu wraca do normalnego trybu życia. Może być wykonywany o każdej porze roku i jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie terapeutycznych i estetycznych problemów bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry, programy ICOONE dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta. ICOONE polecany jest przede wszystkim dla osób:

 • mających problemy naczyniowe i obrzęki,
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga,
 • walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem,
 • przed i po zabiegach chirurgicznych,
 • mających bóle mięśni, pleców, karku,
 • cierpiących na zaparcia,
 • kobiet po porodach,
 • mających problem z luźną skórą,
 • walczących z cellulitem,posiadających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe.

W Instytucie Zdrowia Sofra wykonujemy zabiegi ICOONE na ciało i na twarz. Zabiegi na ciało przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu.
Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz).

Programy ICOONE na twarz działają liftingująco, drenująco, poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.
Zabiegi na twarz z wykorzystaniem ICOONE® pozwalają spowolnić proces starzenia skóry i zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii, infuzji tlenowej czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Oferta zabiegowa dostępna jest również dla osób z zewnątrz.

Rezerwacja zabiegu: 605 350 528.

x W Sofrze dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze procedury związane z COVID-19

Czytaj więcej

W Instytucie Zdrowia Sofra jest bezpieczniej niż w domu!

W specjalnej zakładce poświęconej COVID-19 znajdują się informacje o specjalnych procedurach, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu szczególne bezpieczeństwo i komfort.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ