Mielno
Facebook Ig Karpacz Ig Mielno

Kinezyterapia

Rodzaj zabieguCzasCena

Gimnastyka w basenie z rehabilitantem

30 minut20,00 zł

Gimnastyka zdrowy kręgosłup

30 minut20,00 zł

Gimnastyka na piłce

30 minut20,00 zł

Karnet na gimnastyki

5/10 razy90,00 zł/175,00 zł

Gimnastyka indywidualna

30 minut60,00 zł

Indywidualna fizjoterapia

50 minut170,00 zł

Aqua fitness

45 minut25,00 zł

Oferta zabiegowa dostępna jest również dla osób z zewnątrz

Rehabilitacja w Karpaczu

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz”. Choć czasy zmieniły się diametralnie, to słowa Jana Kochanowskiego z XVI wieku są niezmiennie aktualne. Kłopoty ze zdrowiem to nierozerwalny element prozy życia. Ze świecą szukać osoby nie narzekającej na mniej lub bardziej poważne urazy. Rehabilitacja jest kluczowym ogniwem powrotu do zdrowia, szczególnie w przypadkach urazów ortopedycznych i neurologicznych. Niestety, wiele osób zaniedbuje rehabilitację z powodu braku możliwości podjęcia zabiegów na odpowiednim poziomie. Bodaj najważniejszym elementem rehabilitacji jest kinezyterapia, czyli praca nad własnym ciałem pod opieką rehabilitanta. Osoba prowadząca kinezyterapię dobiera ćwiczenia i obciążenia w taki sposób, by były one możliwe do wykonania przez rekonwalescenta. Wraz z poprawą stanu zdrowia (np. zwiększeniem ruchomości stawu lub wzmocnieniem danej partii mięśni) dodaje się kolejne ćwiczenia lub poszerza zakres ruchu. Regularna i przemyślana kinezyterapia może dawać niesamowite efekty w postaci odzyskania pełnej kontroli nad własnym ciałem. Dość powiedzieć, że to właśnie ona jest kluczem do szybkiego powrotu do zdrowia po kontuzji przez zawodowych sportowców.

Kinezyterapia podczas urlopu w Karpaczu

Turnus rehabilitacyjny to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi, łączące w sobie wypoczynek i powrót do zdrowia. Instytut Zdrowia SOFRA w Karpaczu słynie z organizowania prozdrowotnego wypoczynku w unikatowych okolicznościach przyrody. Wśród karkonoskich szczytów proponujemy Państwu możliwość skorzystania z różnorodnych zabiegów rehabilitacyjnych. Są wśród nich również te wchodzące w skład kinezyterapii. Mowa tu o różnych typach gimnastyki (np. ćwiczenia w basenie, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, ćwiczenia na piłce lub ze stepem). Z gimnastyki można skorzystać podczas jednych zajęć lub zakupić karnet na kilka sesji. W ofercie mamy także trening medyczny z fizjoterapeutą i ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutą. Nasza kompetentna kadra gwarantuje optymalne dobieranie aktywności i obciążeń do możliwości ćwiczącego, a świetnie wyposażone pomieszczenia do kinezyterapii urozmaicone ćwiczenia z użyciem nowoczesnego sprzętu.

x W Sofrze dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze procedury związane z COVID-19

Czytaj więcej

W Instytucie Zdrowia Sofra jest bezpieczniej niż w domu!

W specjalnej zakładce poświęconej COVID-19 znajdują się informacje o specjalnych procedurach, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu szczególne bezpieczeństwo i komfort.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ