Mielno
Facebook Ig Karpacz Ig Mielno

Zabiegi SPA

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

Rodzaj zabieguCzasCena
Peeling ciała (cukrowy, kawowy, solny)30 minut70,00 zł
Marokański czarny peeling ciała30 minut90,00 zł
Okład z alg morskich40 minut150,00 zł
Zabieg kawowy- wyszczuplający80 minut200,00 zł
Zabieg winogronowy – antyoksydacyjno- przeciwstarzeniowy80 minut200,00 zł
Zabieg kozie mleko & lychee-łagodzący80 minut200,00 zł
Bandaże Arosha- zabieg antycellulitowy30 minut150,00 zł
Kapsuła SPA -zabieg relaksacyjno-modelujący30 minut180,00 zł

Oferta zabiegowa dostępna jest również dla osób z zewnątrz

 

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Rodzaj zabieguCzasCena
Maseczka z glinki20 minut20,00 zł
Maseczka algowa30 minut40,00 zł

Cryo T Shock - technologia szoku termicznego – wyszczupla, liftinguje, zwalcza cellulit

Rodzaj zabiegu1 zabieg/4 zabiegi
Twarz390zł/1200zł
Twarz+ szyja490zł/1600zł
Twarz+ szyja+ dekolt590zł/1900zł
Redukcja podwójnego podbródka350zł/1100zł
Brzuch700zł/2200zł
Boczki350zł/1100zł
Plecy350zł/1100zł
Ramiona pelikany700zł/2200zł
Uda przód lub tył700zł/2200zł
Pośladki700zł/2200zł

Oferta zabiegowa dostępna jest również dla osób z zewnątrz

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz podczas pobytu w Karpaczu

Pod pojęciem zabiegów SPA rozumiemy zestaw usług mających na celu poprawienie ogólnej kondycji ciała, w szczególności cery, oraz uzyskanie efektu odprężenia i lepszego samopoczucia. Swoją nazwę prawdopodobnie zawdzięczają one belgijskiemu miastu Spa, na którego terenie od wieków praktykowano aktywności wykorzystujące właściwości wód termalnych. Dziś zabiegi SPA są dostępne praktycznie dla każdego. Mieszkańcy dużych miast mają do dyspozycji wiele gabinetów oferujących zabiegi pielęgnacyjne na twarz i poszczególne partie ciała. Ich propozycje są naprawdę bardzo różnorodne, a podczas poszczególnych seansów wykorzystuje się różne dodatki, przede wszystkim naturalne preparaty, których próżno szukać w zwykłych drogeriach. Dlaczego zabiegi SPA są tak popularne? Ich powodzenia należy upatrywać w tym, że osoba korzystająca z takiej sesji może w jej trakcie poczu

się wyjątkowo, odprężyć i zapomnieć o doraźnych troskach. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało mają też trwałe efekty w postaci jędrnej, lepiej nawodnionej, dogłębnie oczyszczonej i lśniącej dermy. Rosnąca popularność zabiegów SPA sprawiła, że nie mogło ich zabraknąć w ofercie naszego ośrodka w Karpaczu.

Karpacz proponuje Państwu chwilę zapomnienia w SPA

Instytucie Zdrowia SOFRA dysponuje pokaźnym pakietem zabiegów SPA adresowanych do kuracjuszach zgłaszających różne potrzeby. W asortymencie posiadamy zabiegi opóźniające procesy starzenia się cery, wyszczuplające, modelujące sylwetkę czy relaksacyjne. Wczasowiczom proponujemy wyszukane usługi SPA z wykorzystaniem oryginalnych składników, w tym np. marokański czarny peeling ciała, okład z alg morskich, maseczka z glinki, antycellulitowe bandaże Arosha lub zabieg kawowy. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże dobrać odpowiedni typ zabiegu i wykona go z najwyższą starannością. Zabiegi pielęgnacyjne na ciało będą doskonałym uzupełnieniem udanego urlopu w otoczeniu urzekającej przyrody Karkonoszy. Tego typu atrakcje to pewny punkt wakacyjnego programu – są dostępne dla każdego, niezależnie od pogody za oknem, wieku czy stanu zdrowia kuracjusza. Z ich oferty mogą skorzystać zarówno osoby mieszkające w naszym obiekcie, jak i goście z zewnątrz.

x W Sofrze dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze procedury związane z COVID-19

Czytaj więcej

W Instytucie Zdrowia Sofra jest bezpieczniej niż w domu!

W specjalnej zakładce poświęconej COVID-19 znajdują się informacje o specjalnych procedurach, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu szczególne bezpieczeństwo i komfort.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ