Instytut Zdrowia Sofra w Mielnie

Instytut zdrowia Sofra znajduje się w jednej z najbardziej znanych i docenianych ze względu na swoje walory uzdrowiskowe oraz rekreacyjne miejscowości wypoczynkowych w Polsce – Mielnie – Unieściu. Obiekt położony jest na mierzei w odległości ok. 100 m od Bałtyku i 250 m od jeziora Jamno i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej piaszczystej plaży, w otoczeniu zieleni. Umożliwia to w ciągu lata swobodne plażowanie, a wiosną i jesienią korzystanie z dobroczynnych właściwości morskiego powietrza i zawartego w nim jodu. Sofra jest wspaniałym miejscem do wypoczynku, zdrowego odchudzania i rehabilitacji o każdej porze roku.

Każdy z oferowanych pokoi zapewnia wysoki standard pobytu i komfortowy wypoczynek. Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1-2-3 osobowych oraz o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV SAT, telefon i bezprzewodowy internet, sprzęt plażowy oraz własną łazienkę. Dysponujemy również pokojami przystosowanymi do pobytu osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu.

W ciągu całego roku na terenie gminy Mielno odbywa się wiele interesujących wydarzeń, doskonale przygotowane zaplecze turystyczne sprawia, że co roku tysiące osób wybierają gminę Mielno na miejsce swojego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście czuli się tu dobrze i zachęceni doskonałym położeniem w cichej okolicy, wśród bujnej roślinności na dużym terenie, poczuli magię tego miejsca i do nas powracali.

Cennik