Karpacz
Facebook Ig Karpacz Ig Mielno

Bon turystyczny – wykorzystaj go w malowniczym Karpaczu!

Okres wakacyjny właśnie się zakończył, ale to nie oznacza, że sezon na wspólny wypoczynek z całą rodziną również. Piękna, polska jesień jak co roku będzie podziwiana szczególnie przez turystów, którzy udadzą się w góry, aby obserwować przyrodę przygotowującą się na nadejście zimy. Dziś dodatkowym benefitem zachęcającym do rodzinnego urlopu jest także bon turystyczny – sprawdź, dlaczego warto wykorzystać go w malowniczym Karpaczu.

Czym jest bon turystyczny?

Bon turystyczny został wprowadzony jako pomoc dla polskich rodzin, które ze względu na osłabienie gospodarki spowodowane pandemią koronawirusa mogłyby nie dysponować środkami pieniężnymi, potrzebnymi na wakacyjny wyjazd. Celem wprowadzenia bonu jest także wsparcie branży turystycznej, która bardzo ucierpiała w wyniku zastosowania rygorystycznych obostrzeń, dotyczących przemieszczania się i podróżowania.

 

Bon turystyczny jest wydawany w formie elektronicznej i może zostać wykorzystany przez każdą rodzinę z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi.

Wartość bonu to 500 zł na każde niepełnoletnie dziecko – za pomocą benefitu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne na terenie Polski.

Gdzie warto wykorzystać bon turystyczny?

Możliwość skorzystania z bonu turystycznego to dodatkowa motywacja, aby wyjechać na wspólny wypoczynek z całą rodziną. Zbliżająca się jesień to czas szczególnie sprzyjający podziwianiu pięknych widoków w górach. Spadające z drzew liście, czyste i ciepłe powietrze, ale bez upalnych temperatur, zapierające dech w piersiach krajobrazy – doskonałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć przyjemne z pożytecznym i zrelaksować się dzięki kontaktowi z naturą. Wybór górskich terenów na urlop z całą rodziną to także odpowiedni kierunek dla osób, które troszczą się o zdrowie swoje i najbliższych.

Karpacz – Instytut Zdrowia SOFRA w samym sercu Karkonoszy

Placówką, w której pobyt umożliwia cieszenie się z wspomnianych wcześniej benefitów jest Instytut Zdrowia SOFRA, położony w centrum Karpacza. Z Instytutu rozciąga się widok na Śnieżkę, najwyższy szczyt Karkonoszy. Ta niezwykle urokliwa okolica cieszy turystów niepowtarzalnymi widokami oraz wyjątkowym mikroklimatem, bardzo korzystnie wpływającym na zdrowie. W Karpaczu znajdą miejsce dla siebie rodziny chcące aktywnie spędzić wspólny czas jeżdżąc na rowerach, chodząc po górach czy też korzystając z okolicznych atrakcji – tras wspinaczkowych, parków linowych, letniego toru saneczkowego, kortów tenisowych, basenów oraz nowoczesnych kompleksów sportowych. To miejsce także idealne dla rodzin ceniących sobie spokój, ciszę oraz wygodę – Instytut jest nowoczesnym obiektem z pokojami, eleganckimi apartamentami oraz z zapleczem restauracyjno – kuchennym, leczniczym oraz SPA.

 

Oferta Instytutu obejmuje także pomoc w poprawie nawyków żywieniowych zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przygotowywana przez specjalistów dieta dziecięca to pełnowartościowe i smaczne posiłki, które zapewnią maluchom właściwy rozwój oraz zdrowie.

 

Instytut Zdrowia SOFRA w Karpaczu jest ośrodkiem, w którym można wykorzystać przyznany bon turystyczny. To miejsce bezpieczne, którego celem od momentu powstania jest niezmiennie zapewnienie zdrowia i komfortu swoim klientom. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na wypoczynek z rodziną, sprawdź ofertę Instytutu i udaj się do Karpacza!

x W Sofrze dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze procedury związane z COVID-19

Czytaj więcej

W Instytucie Zdrowia Sofra jest bezpieczniej niż w domu!

W specjalnej zakładce poświęconej COVID-19 znajdują się informacje o specjalnych procedurach, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu szczególne bezpieczeństwo i komfort.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ