Karpacz
Facebook Ig Karpacz Ig Mielno

Poznaj nasze zabiegi

Zabiegi dostosowane
do Twoich
indywidualnych potrzeb

Masaże

Nie ma skuteczniejszego leku na stres, niż masaż, którego lecznicze właściwości znane są od wieków. Działa odprężająco, zmniejsza napięcie mięśni, oczyszcza organizm z toksyn i zwiększa przepływ krwi. Oferujemy masaże klasyczne, terapeutyczne i relaksacyjne.

Fizykoterapia

Fizykoterapia to nowoczesne metody leczenia wykorzystujące czynniki naturalne, a także specjalistyczne urządzenia. Pozwalają precyzyjnie określić źródło bólu i pomagają w wyborze właściwej terapii. Przykładowe zabiegi to krioterapia, magnetoterapia, laser.

Kinezyterapia

Kinezyterapia to techniki leczenia ruchem, które pozytywnie wpływają na cały organizm. Odpowiednio dobrane ćwiczenia gimnastyczne pod okiem doświadczonych rehabilitantów z Sofra sprawią, że poprawisz swoje możliwości ruchowe i odzyskasz energię.

Hydroterapia i basen

Techniki leczenia wodą oraz zabiegi wykorzystujące jego zdrowotne właściwości. Do twojej dyspozycji oddajemy basen, w którym ćwiczyć możesz sam lub z rehabilitantem. Oferujemy także liczne zabiegi hydroterapeutyczne takie jak hydromasaż i ręczny masaż podwodny.

Zabiegi Spa

Zapraszamy do SPA na relaksacyjny peeling całego ciała, dzięki którym twoja skóra odzyska zdrowy i piękny wygląd. Oferujemy także zabiegi lecznicze takie jak algomar i fango okłady, które zalecane są osobom cierpiącym na schorzenia reumatyczne i dermatologiczne.

Kapsuła SPA

Nowoczesne zabiegi, wykonywane w specjalnej kapsule, polecane osobom pragnącym wymodelować sylwetkę, zregenerować mięśnie, złagodzić bóle lub opóźnić proces starzenia. W kapsule wykonujemy zabiegi takie jak aromaterapia czy nagrzewanie podczerwienią.

Tlenoterapia normobaryczna

Testy i badania

Pozostałe zabiegi

Gabinet kosmetyczny

Gabinet urologiczny

x W Sofrze dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze procedury związane z COVID-19

Czytaj więcej

W Instytucie Zdrowia Sofra jest bezpieczniej niż w domu!

W specjalnej zakładce poświęconej COVID-19 znajdują się informacje o specjalnych procedurach, które przygotowaliśmy, aby zapewnić Państwu szczególne bezpieczeństwo i komfort.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ